اخذ نشان استاندارد ملی ایران

مدیرفا آماده همکاری با همه سازمانهای مختلف در جهت اخذ استاندارد ملی ایران برای محصولات شما می باشد. مفتخریم که تا بحال محصولات بسیار زیادی از مشتریان ما توسط مدیرفا صاحب استاندارد ملی ایران شده اند.

اخذ استاندارد ملی ایران در صورت وجود استاندارد ملی اجباری برای آن محصول ، مهمترین گواهینامه ای می باشد که یک تولید کننده می بایست برای محصول خود اخذ نماید. نشان استاندارد ملی ایران نشان دهنده انطباق الزامات کیفی و بعضی موارد ایمنی محصول با استاندارد ایران ISIRI می باشد. اخذ استاندارد ملی اجباری کلید ورود به بازارهای صادرات نیز بوده تا جایی که اخذ استاندارد ملی ایران گام اول اجباری جهت اخذ مجوز صادرات می باشد.

استاندارد ملی ایران به دو دسته تقسیم می گردد.

استاندارد ملی اجباری

استاندارد ملی تشویقی

که در روند اخذ استاندارد تفاوتی را ایجاد نمی کند.

الزامات اولیه اخذ استاندارد ملی ایران:

گواهی ثبت علامت تجاری ( برند)

مجوز تولید

آزمایشگاه

مسئول کنترل کیفیت

سازمان استاندارد و تحقيقات صنعتي ايران که تنها متولی صدور گواهینامه های کاربرد علامت استاندارد در ایران میباشد، کالاهایی را به عنوان کالاهای مشمول استاندارد اجباری گزینش نموده است که تمرکز، توزيع و فروش اين گونه کالاها با کيفيت پايين تر از استاندارد مورد قبول سازمان، ممنوع مي باشد و طی قوانین مصوب در مجلس شورای اسلامی کلیه تولیدات صنعتی داخلی باید استانداردهای لازم را کسب نماید و تولیدات داخلی غیراستاندارد قابل توزیع نخواهد بود. توليدکنندگان کالاهاي مشمول مقررات استاندارد اجباري ملزم به رعايت مقررات مربوطه بوده و چنانچه الزام هاي قانوني را مراعات ننمايند، علاوه بر آن که خود به عنوان مصرف کننده در جامعه از آن زيان خواهند ديد بر اساس مواد 9، 11، 12 و 14 قانون اصلاح قوانين و مقررات سازمان استاندارد و تحقيقات صنعتي ايران تحت پيگرد قانوني قرار خواهند گرفت.

جهت اخذ استاندارد ملی ایران و یا مشاوره رایگان با کارشناسان گروه مهندسین مشاور نور ( مدیرفا ) با شماره تلفن های  02177930125 تماس حاصل فرمایید.

به مشاوره رایگان نیاز دارید؟

با مشاوران ما در مدیرفا تماس بگیرید تا مشاوره رایگان اخذ استاندارد ملی اران دریافت نمایید.
02166483912
02166483721

استاندارد ملی ایران در بسیاری از محصولات اولین شرط ورود به بازارهای صادراتی می باشد.