مشاوره استاندارد iso 45001

استاندارد ISO45001

مشاوره استاندارد ایزو 45001

گروه مشاوران مدیرفا مسیری روشن و اثبات شده ای را برای مشاوره ایزو 45001 و صدور گواهینامه ISO 45001 و ایجاد سیستم مدیریت بهداشت و ایمنی حرفه ای ارائه می دهد. در مارس 2018 استاندارد جدید بین المللی ایزو 45001، استاندارد بهداشت و ایمنی حرفه ای منتشر شد. بسیاری از سازمانهایی که هم اکنون تحت گواهینامه استاندارد OHSAS 18001 انگلیس یا ایزو 9001 بریتانیا مجوز دارند ، می توانند گواهی ISO 45001 را اضافه کنند. اجرای یک سیستم جدید مدیریت بهداشت و ایمنی حرفه ای یا به روزرسانی سیستم فعلی شما برای مطابقت با استاندارد ایزو 45001 به زمان و منابع قابل توجهی نیاز دارد. مزایایی که از طریق کاهش خطرات ، زمان از دست رفته و هزینه های بیمه کمتر حاصل می شود ، باعث می شود که گواهینامه ISO 45001 یک سرمایه گذاری مناسب برای سازمان شما باشد.

مزایای مشاوره ایزو 45001

داشتن یک برنامه توسعه و پیاده سازی استراتژیک ، همراه با یک مسیر مشخص به سمت صدور گواهینامه می تواند زمان و منابع مورد نیاز برای رسیدن به هدف شما را به میزان قابل توجهی کاهش دهد. در مدیرفا ، ما می دانیم که شرایط و نیازهای هر سازمان منحصر به فرد است و خواستار یک دانش خاص و تخصص فنی منحصر به خود می باشد. خدمات مشاوره ایزو 45001 ما متناسب با نیازهای خاص سازمان شما ارائه می شود. کارشناسان ما  راهنمایی های تخصصی را در زمینه تهیه و اجرای برنامه استراتژیک شما برای صدور گواهینامه ISO 45001 ارائه می دهند. مشاوران ما همچنین بر اساس دانش به دست آمده از سالها تجربه در صدور گواهینامه ایزو در بسیاری از صنایع ، اموزش مؤثری به مدیران و پرسنل سازمان شما ارائه می دهند.

مزایای مشاوره ایزو 45001 شامل موارد زیر است:

  • کاهش زمان توسعه و اجرای OH&S
  • اثربخشی بهبود یافته سیستم مدیریت OH&S
  • تحقق مقررات قانونی و سایر مقررات
  • درک بیشتر و توانایی شناسایی خطرات
  • استفاده از ابزارهای ارزیابی ریسک مؤثر
  • امکان ایجاد اقدامات متقابل مؤثرتر
  • توانایی بیشتر در تنظیم و دستیابی به اهداف OH&S
  • برنامه بهبود مستمر برای مدیریت OH&S شما

استفاده از بهترین روشها توسط کارشناسان مجرب مدیرفا،  با تجربه گسترده در صنعت می تواند اثربخشی سیستم مدیریت OH&S و توانایی آن در تحقق اهداف سازمان را به میزان قابل توجهی بهبود بخشد.

متد کاری مدیرفا در استاندارد ایزو 45001

در مدیر فا  ، ما از یک رویکرد مبتنی بر مدیریت پروژه برای توسعه و اجرای سیستم مدیریت OH&S سازگار با ISO 45001 استفاده می کنیم. از یک رویکرد ساختاری برای تعریف دامنه پروژه ، فعالیت های برنامه ریزی ، تعیین مسئولیت ها و ارزیابی نتایج استفاده می شود. محصول نهایی یک برنامه موثر و کارآمد برای توسعه و پیاده سازی است که برای رعایت الزامات ایزو 45001 یا پیاده سازی برای اولین بار در نظر گرفته شده است. دستیابی به الزامات ایزو 45001 از طریق 7 مرحله زیر قابل انجام است:

تهیه برنامه جامع اجرایی و مدیریتی

ارزیابی و برنامه ریزی شکاف سازمان با OH&S

توسعه فرآیندها و مستندات

آموزش و اجرا

ممیزی داخلی و بازنگری مدیریت

ارزیابی شرکت گواهینامه دهنده

اثر بخشی و بهبود مستمر

شرایط نیاز سازمان به مشاوره :

فرآیندها ، سیاست ها و رویه های جدید

خطرات جدید یا ناآشنا؛

سازماندهی مجدد؛

ساخت ، اصلاح یا تغییر کاربری ساختمانها و امکانات.

معرفی تجهیزات جدید یا اصلاح شده و کنترل های جدید یا اصلاح شده؛

استفاده از مواد شیمیایی یا مواد جدید؛

تغییر در الزامات قانونی و / یا سایر موارد؛

بررسی حوادث و عدم انطباق ها و تعیین اقدامات اصلاحی

طرح های پیشنهادی رسمی و غیر رسمی

تعیین کنترل های قابل استفاده در امور برون سپاری ، تهیه و پیمانکاران

تعیین آنچه نیاز به نظارت ، اندازه گیری و ارزیابی دارد.

برنامه ریزی ، ایجاد ، اجرای و حفظ یک برنامه ممیزی

تضمین بهبود مستمر.

تغییر در تنظیمات اضطراری.

تدوین و روشهای جدید و بهبود یافته OH&S.

نتیجه گیری :

گروه مدیرفا متخصص در کمک به هر سازمانی است که با ایزو 45001 سازگار باشد یا به گواهینامه ISO 45001 دست یابد. ما بیش از 11 سال تجربه در مشاوره سیستم های مدیریت کیفیت را به شما ارائه می دهیم تا به شما راهنمایی و دانش فنی ، اموزش در محل ، الگوها و هر آنچه را برای دستیابی به گواهینامه ایزو 45001 لازم دارید ، در اختیار شما قرار دهیم .

مدیرفا یک متخصص در زمینه مشاوره استاندارد ، مشاوره ایزو ، مشاوره استاندارد ملی ایران ، اخذ گواهینامه CE و مشاوره اخذ همه استانداردهایی است که سازمان شما ممکن است به آن نیاز داشته باشد. در صورت وجود هرگونه سوال ویا نیاز به مشاوره با ما تماس بگیرید

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *