ایمنی محیط کار طی همه گیری وییروس کرونا
مشاوره رایگان

با کارشناسان ما در مدیرفا تماس بگیرید تا مشاوره و اطلاعات لازم در خصوص ایمن سازی محیط کار در همه گیری ویروس کرونا را دریافت نمایید.
02188764867 – 02188761795

ISO 45005 – راهنمای ایمنی محیط کار در ویروس کرونا(کووید 19)

راهنمای ایمنی محیط کار در ویروس کرونا (کووید 19) توسط سازمان جهانی استاندارد (ISO) که مولف استاندارد های سیستمی همچون 9001 , 13485 , 22000 , 17025 , IATF و  … می باشد با عنوان ISO 45005 منتشر نمود که گروه مهندسین مشاور نور (مدیرفا) با سابقه پیاده سازی انواع سیستم های مدیریتی بر اساس استانداردهای ISO اقدام به ترجمه این استاندارد نموده و به صورت رایگان در اختیار شما عزیزان قرار می دهد.

26 فوریه 2020 مهمانی ناخوانده در ایران ما بطور رسمی خود را معرفی نمود. ویروس کرونا ، با آمدنش کسی فکر نمی کرد که خسازت های جانب و مالی اش چقدر می تواند بر ما تاثیر بگذارد. در هر یک از کمیته های بحران که جهت مقابله با کووید 19 در هر کشور مدرنی تشکیل گردیده بلا استثنا حتما مشاورانی برای کسب و کار ها در آن حصور دارند. چرا که گدشتن از این وضعیت معیشتی سالم و با ثبات را می طلبد.

از سویی بر پا نگه داشتن همین معیشت نیز مستلزم وجود فضایی ایمن برای کار کردن پرسنل در سازمان های می باشد. فضایی که در ابتدا توسط اغلب مدیران قبل از این فاجعه در الویت های آخر دغدغه های مدیریت قرار می گرفت. تهمیت موضوع اینجا مشخص می گردد که سازمان استاندارد جهانی استاندارد (ISO) اقدام به تهیه و تدوین خطوط راهنمایی برای حفط ایمنی و سلامت محیط کار در سازمان ها تحت عنوان (General guidelines for safe working during the COVID-19 pandemic) یا ISO 45005 نمود.

در ادامه گروه مشاورین مهندس نور (مدیرفا) با احساس نیاز فضای جامعه اقتصادی ایران این ماموریت را بر خود واجب نمود تا شاید بتواند خدمت گزار مدیران و صاحبین کسب و کار ایران زمین باشد و این استاندارد را ترجمه شده و به صورت رایگان در اختیار شما مدیران و صاحبین کسب و کار محترم قرار دهد.

شما عزیزان می توانید با تیم مدیرفا جهت حفط بقا و رقابت سازمانتان در شرایط فعلی با ما در مدیرفا تماس حاصل فرمایید و مشاوره رایگان در این خصوص دریافت نمایید.

شما عزیزان می توانید سایر مقالات به روز گروه مهندسین مشاور نور را متناسب با نیاز سازمان خود در مقالات ذیل مطالعه نمایید.