"

مدیرفا ( شرکت مشاوران مدیریت نور ) کلینیک تخصصی مدیریت و استاندارد در ایران است که از سال 1387 در صنایع مختلف کشور از کوچک و بزرگ ، دولتی و خصوصی ، تولیدی و خدماتی و بازرگانی و …. به عنوان مشاور و مربی در زمینه های مختلف مدیریت و استاندارد  فعالیت نموده است.

مشاوره استاندارد ایزو

گروه مشاوران مدیریت نور با برند مدیرفا از سال 1387 در ایران به صورت حرفه ای و تخصصی در زمینه پیاده سازی و مشاوره انواع استاندارد ایزو و اخذ گواهینامه ایزو فعالیت نموده و با استفاده از برترین و باتجربه ترین مدیران و کارشناسان مشاور ایزو آماده همکاری با شرکت ها ،کارخانجات و سایر سازمانها در راستای مشاوره استاندارد ایزو و اخذ ایزو می باشد.

داده بنیان

در دنیای تجارت امروز بدون شک ارزشمندترین سرمایه هر سازمان داده هایی است که سازمان ار پیرامون خود جمع آوری می نماید و همگام با تحول دیجیتال صنعت نیز انقلابی عظیم با عنوان انقلاب صنعتی چهارم را متحمل شده که بنیان این انقلاب داده ها هستند ، داده بنیان خدمتی نوین از گروه مشاورین مدیریت نور است که شما را در راستای تحول دیجیتال همراهی می کند.

برگزاری دوره های آموزشی

آموزشگاه فنی و حرفه ای خانه مهندسی صنایع به عنوان بازوی آموزش در کنار مدیرفا ، آماده برگزاری انواع دوره های آموزشی حوزه های مختلف مرتبط با مدیریت ، نفت و گاز و پتروشیمی ، منابع انسانی ، سازمان ، فروش و بازاریابی ، مهندسی صنایع ، مالی و حسابداری و ….. به صورت عمومی و یا در سازمان شما می باشد.

گواهینامه CE

گروه مهندسین مشاور نور مدیرفا آماده اخذ استاندارد CE بر اساس دایرکتیوهای مختلف اتحادیه اروپا می باشد. دپارتمان تخصصی گواهینامه محصول در مدیرفا به صورت تخصصی در زمینه اخذ گواهینامه محصول اروپا ، گواهینامه CE و سایر گواهینامه های محصولی دیگر آماده همکاری با شرکت ها و کارخانجات مختلف می باشد.