CE

گواهینامه محصول اروپا
گواهینامه CE

گواهینامه CE به عنوان نشان انطباق محصول با دایرکتیوهای اتحادیه اروپا می باشد و اخذ نشان CE میتواند به منظور نشان دادن انطباق محصول با محصولات اروپایی تلقی گردد.

مدیرفا به صورت کاملا تخصصی در زمینه اخذ گواهینامه CE فعالیت نموده و خرسندیم که موفق به اخذ چندین گواهینامه CE معتبر در ایران شده ایم.

مراحل اخذ گواهینامه محصول اروپا
اخذ CE

برای اخذ گواهینامه محصول اروپا شرکت می بایست اطلاعات تکمیلی از محصول خود را برای شرکت مشاور ارسال نمایند تا مشاور اخذ CE بتواند پس از شناسایی دایرکتیو محصول اقدام به شناسایی استاندارد یا استانداردهای مرجع اروپایی محصول نماید. پس از این مرحله شرکت مشاور CE یک NOTIFY BODY مورد تایید و دارای کد NANDO که بتواند برای این محصول گواهینامه CE صادر کند را برای ممیزی و صدور گواهینامه محصول اروپا انتخاب و مراحل بعدی را اجرا می نماید. شرکت مهندسین مشاور نور ( مدیرفا ) تا بحال موفق به اخذ تعداد زیادی گواهینامه CE برای تولید کنندگان محترم ایرانی از چندین NB مختلف اروپایی گشته است.

اخذ استاندارد ce ( گواهینامه محصول اروپا )يكي از مهمترين گواهينامه هاي محصولي در راستاي افزايش سهم بازار و نيز ورود به بازارهاي صادراتي مي باشد.در ساليان اخير بسياري از توليد كنندگان ايراني به سمت اخذ گواهينامه ce آمده و نشان ce را دريافت نموده اند.بسياري از كشورهاي بازارهاي هدف ايرانيان براي ورود هرگونه محصولي به آن كشور متقاضي استاندارد ce و نشان ce ميباشند.

در مسیر دستیابی به بازار های جهانی ، با افتخار اعلام میداریم از سال ۸۷ تا کنون در کنار سازمان های ایرانی بوده ایم و باعث خرسندی ماست که با همکاری شما نامی پر آوازه تر برای ایران به ارمغان آوریم.

جهت مشاوره اخذ گواهینامه محصول اروپا اخذ CE  با کارشناسان ما در گروه مهندسین مشاور نور ( مدیرفا ) تماس حاصل فرمایید.

02188761795

02188764867

به مشاوره رایگان نیاز دارید؟؟

با مشاوران ما در مدیرفا تماس بگیرید تا مشاوره رایگان اخذ استاندارد CE دریافت نمایید.
02188761795
02188764867

اخذ گواهینامه CE اولین قدم جهت ورود به بازارهای صادراتی است.